Oficiální zastoupení CERTUSS pro Českou republiku a Slovensko. Přímý dovoz od výrobce. Oficiální servisní zastoupení, pozáruční servis.

parní vyvíječe Certuss, oficiální prodejce Certuss, parní kotle

Napájecí komplety

V rámci dodávek parních vyvíječů je samozřejmostí i možnost dodání příslušenství. A to příslušenství, které přímo ovlivňuje správnou funkci vyvíječe, jako je funkční sestava linky CHUV nebo napájecí nádrž s barbotáží, tak i řada dalších navazujících komponentů jako jsou tepelné výměníky, parní armatury a další.

Výrobce CERTUSS nabízí možnost instalace základního příslušenství do tzv. CVE – napájecích sestav, což představuje instalaci na rámu základního příslušenství vše potrubně, elektricky propojeno do funkční sestavy s tím, že tento napájecí komplet umí komunikovat se systémem vyvíječe, který obdrží data o stavu a chodu komponentů, které mohou být pak součástí datové komunikace s vyvíječem.

 

Ukázka provedení napájecího kompletu CVE:

 certuss

 

Pro zákazníky, kteří nevyužívají datovou komunikaci jsme pak schopni nabídnout naši alternativu, která představuje opět funkční napájecí komplet, ale již bez možnosti datové komunikace s vyvíječem. To ale nemá vliv na datovou komunikace vyvíječ – provozovatel, je-li požadována.

 

Ukázka provedení ekonomického napájecího bloku:

certusscertuss