Oficiální zastoupení CERTUSS pro Českou republiku a Slovensko. Přímý dovoz od výrobce. Oficiální servisní zastoupení, pozáruční servis.

parní vyvíječe Certuss, oficiální prodejce Certuss, parní kotle

CERTUSS parní vyvíječe

Výkonná zařízení s nejvyššími nároky na kvalitu

Certuss UniCERTUSS, německý výrobce parních vyvíječů s dlouholetou tradicí a největší dodavatel na evropském trhu, představuje kompletní výkonovou řadu parních vyvíječů ve výrobních řadách Junior a Universal. Tyto vyvíječe jsou často využívané i u českých zákazníků, kteří oceňují zejména pružnou regulaci s trvalou kvalitou dodávané páry, při vysoké spolehlivosti a dlouhé životnosti vyvíječů CERTUSS a to vše za docílení nejvyšších požadavků na ekonomiku provozu. Dotykový displej pro ovládání vyvíječe, možnost vzdálené komunikace a ovládání přes datovou firemní síť či přes internet z Vašeho chytrého telefonu, je jako volba, již dnes samozřejmostí.

Vyvíječe CERTUSS splňují veškeré evropské směrnice, splňují i novou emisní vyhlášku v ČR. Jsou dodávány se širokým spektrem příslušenství, které vyhoví všem nárokům kladených zákazníky. To vše podpořeno funkčním servisním zázemím dělá z techniky CERTUSS dobrou volbu u Vašich investic.